Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FitTurn Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Држачи за Замена USB Полнач Клупа Полнење Кабел Стојат Обратно 2 Здравје и Фитнес Smartwatch, 3Ft Здрав Кабелот за Напојување (Црна)

FitTurn Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Држачи за Замена USB Полнач Клупа Полнење Кабел Стојат Обратно 2 Здравје и Фитнес

DEN 191.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

☀ Моќ за заштита на внатрешноста (PTC) : чувајте ги вашите Fitbit Обратно 2 безбедно, од над-струја или над-полни кога е поврзан Тоа извор на енергија.Нашите замена полнење кабли ќе го задржи вашето Обратно 2 секогаш жив.Сите во еден станица за полнење.3 нозе (100cm)- Надополнување и пренос на податоци преку USB порт - Текст : 5 V / 500m A-1000m A - Излез : 5 V / 500m A-1000m AKeep вашиот види секогаш жив, со Обратно 2 Држачи за Кабел-легура зглобовите понуди голема електричната спроводливост ултра-брз Трансфер стапка.Синхронизација на вашата активност и обука за податоци со вашиот уред и со податоци capabilitiesq.

Спецификација

Избор на клиент