Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Една Мечка Симпатична Панда Меморија Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот Слој со Цврсти Рачки за Детска Градинка Ќе?

Една Мечка Симпатична Панда Меморија Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот

DEN 527.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】На расклопна кантите се изработени од платно, еколошки, лесно да се чисти, издржливи, и не е лесно да се деформирани.Ние сме постојано следење на добар клиент искуство како примарна цел.Кога не ви се потребни нив, може да се свитка нив се појавува во аглите без преземање на екстра простор.Димензии : 20in x 14in.Нашите Една Мечка продавница нуди разни таписерии, високо-квалитетна домашна декорација и дневни потреби да ги красат вашата соба добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Засилен памук јаже се справи прави транспорт на полесно и поудобно.Тежина : 60g.Доколку имате потреба, можете да не контактирате преку е-маил. 【СВИТЛИВА】Нашите Една Мечка складирање торба може да биде укината.Ние ќе ви даде задоволителен одговор.Пријателски потсетник: Ние обезбеди 100% задоволителен квалитет и услуга.Спецификации: Материјал : Платно.Чистење метод : Рака мие.

Спецификација

Избор на клиент