Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ранец Јапонија Пејзаж Секојдневен Daypack Печати Bookbag За Мажи Жени

Ранец Јапонија Пејзаж Секојдневен Daypack Печати Bookbag За Мажи Жени

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големиот Капацитет : главната преграда може да се одржи 14-инчни лаптопи, таблети, очила, паричници, мобилни телефони, облека, книги, канцелариски материјал, и сл.Водоотпорен Материјал : Овој ранец усвојува ергономски дизајн и користи високо квалитетни казна-мушка платно ткаенина дизајн, кој е водоотпорен, носат-отпорни, анти-навремено, дише, комфорни и издржливи., и двете странични џебови може да се одржи чадори, вода во шишиња, итн.Поместена Рамо Ремени : На задебелена и се проширува поместена рамо ремени може да се заштити вашиот рамениците и да го намали притисокот од тешки предмети.

Спецификација

Избор на клиент