Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bitray Мини Фиока Вади Копчиња Гроздобер Салон Повлекува Бронза Круг Накит Повлече 1.37 x 1 за Мебел Кабинет Ковчегот,со Монтажа, Завртки, Пакување од 10

Bitray Мини Фиока Вади Копчиња Гроздобер Салон Повлекува Бронза Круг Накит Повлече 1.37 x 1 за Мебел Кабинет Ковчегот,со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Мерка】35x26mm/1.37"x1"(D*H); База Дијаметар : 14mm/0.55"; Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16". 【Материјал】 Солидна цинк легури, Една Дупка;отпорни на Корозија и ' рѓа-доказ. 【Дизајн】Класичната тркалезна форма со атрактивни модели, работи како кабинет хардвер, мебел фиока гардероба се повлече. 【Апликација】Лесен за инсталација;се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, салон, шкафот и така натаму. 【Пакет】10 Компјутери на Рачки и 10 Компјутери Монтажа Завртки.Опис : 1.На фиока врата се справи може радикално да се промени на изгледот и чувството на секоја соба каде што се кабинетите или фиоки. 2.Уникатен бронзена боја метална врата се справи со која ќе биде многу повеќе луксузни за вашиот дом вратата како се справи.Карактеристики : Материјал : Цинк легура Боја : Бронзени Големина : 35x26mm/1.37"x1"(D*H) Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16" База Дијаметар : 14mm/0.55" Навој : М4*22mm Пакет се Вклучени : 10 x Круг Фиока Копчиња 10 x Монтажа Завртки Функција : 1.Гроздобер цвет стил,убави модели,може да направи вашата мебел повеќе привлечни и стилски. 2.Уникатен бронзена боја метална врата се справи со која ќе биде многу повеќе луксузни за вашиот дом вратата како се справи. 3.Одговара за фиока,кабинет,гардероба,салон,број на полици,кутија; Погоден за дом,канцеларија,ресторан,болница,изложбена сала.Белешки : Сите димензии се мерени рачно и не можат да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.

Спецификација

Избор на клиент