Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JYDBRT 1pcs 19.5 cm Риболов Плови Жица Плута за Redfish Bobbers Плута Лебди Пукање Corks Пена Жица од Бакар Монистра Pesca Риба се Справи со Алатки (Боја : Еден Дел е Портокалова)

JYDBRT 1pcs 19.5 cm Риболов Плови Жица Плута за Redfish Bobbers Плута Лебди Пукање Corks Пена Жица од Бакар Монистра Pesca

DEN 2116.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

1. 100% сосема нов висок квалитет. 2. Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи. 3. Ова е рачно изработени пукање плута користење на Титаниум жица, Nickle позлатен месинг бисери на дното, акрилик бисери на врвот и swivels на секој крај. 4. На лебди имаат метални инсерти во очи, овие апаратури се направи многу на бучава. 5. На титаниум жица ќе ви овозможи да кука многу риба и пукање грбот исправен, за разлика од нерѓосувачки жица дека многу други видови се изградени со. 1. 100% сосема нов висок квалитет.2. Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.3. Ова е рачно изработени пукање плута користење на Титаниум жица, Nickle позлатен месинг бисери на дното, акрилик бисери на врвот и swivels на секој крај.4. На лебди имаат метални инсерти во очи, овие апаратури се направи многу на бучава.5. На титаниум жица ќе ви овозможи да кука многу риба и пукање грбот исправен, за разлика од нерѓосувачки жица дека многу други видови се изградени со.Карактеристики : Материјал : Пена + Жица + Бакар Beads Size : 19.5 cm (Отприлика)Боја : Портокалова, Жолта (Приближно)Количина : 1 Package Содржина : 1 x Риболов Float Type Б : Овална Риболов Плови Жица Плута за Redfish Bobbers Плута Лебди Пукање Cork Specifications : Материјал : EPS + Жица + Бакар Beads Size : 19cm Color : Црвено (боја на монистра е случаен)Количеството : 1 Package Содржина : 1 x Риболов Float Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 1-2 CM.

Спецификација

Избор на клиент