Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плоштад D I-Линија ME236LI 225A LI Коло Прекинато w/ 225 Amp Патување 480/600V 3P МЕНЕ

Плоштад D I-Линија ME236LI 225A LI Коло Прекинато w/ 225 Amp Патување 480/600V 3P МЕНЕ

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

225 Amp. 480/600 VAC. 225 Amp.EM3302. Плоштадот DI-Линија Мачка Бр.ME236 LI Цврста Состојба Патување Коло Прекинато 225 Засилувачи 225 Приклучок Тип МЕНЕ Серија 3 LIIncludes сет на дното на гкл Вклучува повлечи терминал покрие 3 Пол 480/600 VAC Прекинувањето Оценка RMS Симетрични : 65,000 Засилувачи @ 240 Volts AC 65,000 Засилувачи @ 480 Volts AC 25,000 Засилувачи @ 600 Volts AC Micrologic Патување Единица : Моментален Пикап Долго Време го Одложи Бенд & Ampere Оценка Оценка Приклучок : 225 Засилувачи Мачка.Нема.ME2225 RP Прекинувач Тежина : 35.1 lbs.Прекинувач Димензии (Д x W x H) : 6.5" x 9" x 14.5" (додадете 2" висината мерење на дното заграда).

Спецификација

Избор на клиент