Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Круна Спортски Стока од не ' Рѓосувачки Челик Кошарка Rim со Слободен Сите Временски Нето Стандард/18, Портокал

Круна Спортски Стока од не ' Рѓосувачки Челик Кошарка Rim со Слободен Сите Временски Нето Стандард/18, Портокал

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

најлон.Увезени.Класична фиксна rim со Портокал прав обложени заврши во службен 18 инчи големина на добрите Употреба.Направени од цврст челик со еден прстен заварени нето куките да го издржат слем кои ги и rim снимки.Прикачите на Backboard или планината над гаража : се вклопува универзална 3" x 2" топ модели.Одлично за било затворен или отворен простор : училишта, спортски сали, рекреативни центри, и backyards.Вклучува 50g Бела плетенка најлон сите временски услови нето-со 12-јамка дизајн.Игра како Про.Како да се игра Про, ќе мора да почнат со основите.Овој класичен Кошарка rim е од суштинско значење за секој baller.Мерење 18", оваа rim е официјалната големина се користи во професионалната Кошарка.Тоа го следи Универзална 3" x 2" топ модел, па така ќе може да се закачите на backboard или ѕид.Не плашете се да Забивање бидејќи солидна челична конструкција може да се справи со сите на игра што го Добив.Неговата Портокалова прав обложени завршница ќе го заштити од елементите на отворено и да направи било затворен простор, чувствуваат како Вистински.Сигурно се вклучени нето до 12 заварени куки и ќе бидат сите во собата да ги преземе за најдобрите од најдобрите.Зошто ќе ви се допаднат тоа : ова основно парче на опрема да се трансформира широк спектар на простори во Кошаркарското игралиште.Тоа е топ модел е одлично за монтажа на нови места или користење како замена на постојните Кошарка rim.Го постави во училиште, салата, рекреативен центар, соседството, или Парк и ја добиете вашата игра на.

Спецификација

Избор на клиент