Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TraveT Десктоп Складирање Кошница Козметички Организатор Канцеларија Фиока За Складирање Бин Кошница,Светло Сива

TraveT Десктоп Складирање Кошница Козметички Организатор Канцеларија Фиока За Складирање Бин Кошница,Светло Сива

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

За употреба во куќа, канцеларија, работилница, гаража, итн,Функционални и привлечни, водоотпорен, трајни и силни.Тие може да го направи тоа на нивното работно место, ретроспективно во спалната соба,Погоден за чување на делови, канцелариски материјал, занаети, накит Итн.Со удобно чувство на допир, мека за да се спречи гребење, флексибилни за простор снимени на маса, кујна,купатило или било каде сакаш со овие стилски сместување и организатор кантите.Мулти користете кутии за складирање, посебен и заштита на површини , се стави во фиоките да се одржи мали додатоци , или на маса или под мониторот стој да се задржи лепливи белешки и други брзо го зграби предмети кои сакате да ги чувате корисна, но не ги имаат високо видливи.Продавница и да организираат материјали за шиење, чорапи, tees, препарирани животни, и други безалкохолни производи.Nestle нив во фиоките или да ги стави на екранот.Неутрални тонови комбинација со било décor.Име на производот : Десктоп Складирање Кошница Козметички Организатор Канцеларија Фиока за Складирање Бин Basket Material : Cloth Size : должината и ширината се за 5.91*5.91 инчен и грешка е за 0.39 инч.Пакет се Вклучени : 1 Pcs Function : ❤Функционална : чување на вашите пишување на материјали како што се моливи и моливи, мобилен телефон носители, далечински контроли и козметички организатор кутија или бизнис носителот, тоа е, исто така, најдобрите подароци за вашите пријатели и семејство или како компанија на sourvenirs ❤Додадете современ допир на вашата канцеларија или дома.Решенија за многу складирање потреби, додека одржување на апарати за домаќинство предмети, како шминка козметички ,кујнски прибор и бања прибор уреден и организиран.

Спецификација

Избор на клиент