Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вермонт Gage 361152030 3/4-10 unc завршетоци со 2A Нема-Оди Прстен Gage, Класа X, 2A тема стил

Вермонт Gage 361152030 3/4-10 unc завршетоци со 2A Нема-Оди Прстен Gage, Класа X, 2A тема стил

DEN 3983.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Класа X толеранција по ANSI Б1.2. Произведени од Алатка Челик; 60/62 Рк.Теренот Дијаметар : .6773".Сертификат за Точноста опфатени; NIST следат.Вермонт Gage е тема gages врши увид на теренот дијаметар и функционална тема за двете внатрешен и надворешен навој производи.Сите тема gages се означени со номинална големина, класа на вклопуваат и теренот дијаметри.

Спецификација

Избор на клиент