Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kedelack Летало со Камера за Возрасни 6K Ултра HD 110° Широк Агол Обезглавени Режим Гест Selfie показните точки Функции GPS Позиционирање РК Quadcopter за Почетници со Ранец

Kedelack Летало со Камера за Возрасни 6K Ултра HD 110° Широк Агол Обезглавени Режим Гест Selfie показните точки Функции

DEN 1022.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

USER-FRIENDLY ДИЗАЈН : Доаѓа со ранец за да ја зачувате летало и сите додатоци, 1 батеријата поддршка долго време на лет, што ова летало одличен придружник кога ќе сакате да имате забава надвор. 6 K ЈАСНИ СНИМКИ : Вграден-во 6 K HD Камера со 110-степен поле на гледање и прилагодливи агол.Ви овозможува да креирате high-definition снимки и телевизија FPV видеа со поширок и појасно ја видите.GPS ASSISTED ИНТЕЛИГЕНТНИ ЛЕТ : Никогаш не се грижите за изгуби летало.На летало ќе се врати автоматски кога се Надвор од контрола, во текот на далечина, батеријата е слаба моќ или ќе притиснете едно копче за враќање копчето.ОБЕЗГЛАВЕНИ РЕЖИМ : пилот ќе се чувствувате полесно да се контролира, особено кога летало е надвор од очите, под обезглавени на чекање додека ориентација на летало е во однос на пилот. 360° кои орбитираат околу ЛЕТ : Тоа е толку паметни да летаат на твојата волја, по што автоматски, летаат заедно на патот ќе се постави, или лета низ една точка во кругови.Ќе може да се фокусира на вашата фотографија и создавање.Спецификација : име на Производ : UAVCamera : 6 K HD pixels Product боја : црна, сина, gray Expanded големина : 30x28x4xm/11.81x11.02x1.57inches Folding големина : 11.5x16.5x4cm/4.53x6.50x1.57inches Charging време : околу 100 minutes Remote контрола сигнал : 2.4 G висока фреквенција signal Remote контрола на далечина : за 1600m Flight брзина : 3 speeds Parts Листата : Летало x1 Remote контрола x1 Body батеријата x1/2/3 (број на батерии можат да бидат избрани со себе си)Резервни Пропелери x2 Screwdriver x1 USB полнење кабел x1 Storage торба x1 We имаат многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да внесете нашата страница, можете да го цениме уникатен стил и специјални производи.

Спецификација

Product name:
UAV
Camera:
6K HD pixels
Product color:
black, blue, gray
Expanded size:
30x28x4xm/11.81x11.02x1.57inches
Folding size:
11.5x16.5x4cm/4.53x6.50x1.57inches
Charging time:
about 100 minutes
Remote control signal:
2.4G high frequency signal
Remote control distance:
about 1600m
Flight speed:
3 speeds
Parts List:
Drone x1 :
Remote control x1 :
Body battery x1/2/3 (the number of batteries can be selected by yourself) :
Spare Propellers x2 :
Screwdriver x1 :
USB charging cable x1 :
Storage bag x1 :
We have many similar popular products, please click to enter our homepage, you can appreciate unique style and special products. :

Избор на клиент