Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Feetmat Жените Трчање Лесни Не се Лизга Дише Мрежа Патики Спорт Спортски Одење на Работа Чевли

Feetmat Жените Трчање Лесни Не се Лизга Дише Мрежа Патики Спорт Спортски Одење на Работа Чевли

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише Мрежа Слоеви : На дише ткаени горниот ќе ги задржи нозете далеку од влажна состојба, и да се создаде сува средина за нозете за време на движење.Издржливи Пена Insole : Memory Пена Insole има добра еластичност.Понатаму, влага-wicking табани помогне да ги задржи нозете кул и удобно кога се движат.Заштита на Глуждот : На гумен ѓон не само што има силна отпорност на абење,но исто така ги штити нозете од остри, и намалување на ризикот на вашите глуждови' sprain.Не се Лизга & Лесна : На гумен ѓон е ултра лесен и отпорни на абење, во комбинација со дното жито дизајн за да се подобри пропадна отпор на чевли.Контакт во секое време : Доколку имате било quesisons за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се справи со неа во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент