Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нова Рамнотежа на Мажите 460 V3 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите 460 V3 Работи за Чевли

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Гумен ѓон.Стилски текстил горниот дише со мрежа.Мека midsole за удобност.Гумени outsole за издржливост и влечење.Чипка затворање обезбедува безбедна одговара.Мажите е Нова Рамнотежа 460v3 мешавини удобност и флексибилност за еден лесен-за-носат чевли.Традиционалните силуета и облоги, дише мрежа, и мека midsole помогне да се создаде удобно се чувствуваат, додека гумени outsole помага со трајност во овој сестран чевли тоа е за ништо.

Спецификација

Избор на клиент