Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ionic Филтер Туш Главата со Монистра,Висок Притисок & Заштеда на Вода Туш Главата Со 3 Режим Спреј,Камен Филтер Монистра, Рачен Туш за Сува Коса и Кожата Спа

Ionic Филтер Туш Главата со Монистра,Висок Притисок & Заштеда на Вода Туш Главата Со 3 Режим Спреј,Камен Филтер Монистра,

DEN 335.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Може да омекне тврда вода и одржување на рн на водата.【Филтрација Дизајн】- Два вида на минерални камен мушка топки (може да се замени со pp полипропилен филтер) сочинуваат мулти-слој филтер систем за заштита.Едноставно завртка на било стандардна големина туш црево (Црево не се вклучени). 【Висок Притисок се Зголеми Showerhead】- Изградена со нерѓосувачки челик панел вода штекер, тоа е револуционерна микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и погусти, зголемување на брзината на проток на вода до 200% а со тоа зголемување на притисокот на водата, и заштеда на вода до 30%.Надгради се префрлите на контрола, се приспособат на вода спреј режими повеќе непречено, попрецизно. 【3-Settings Туш Спреј】- Масажа / Врнежи од дожд / Jetting - Три switchable спреј модели се совршени за возрасни, деца и домашни миленици капење, донесе вас и вашето семејство најдобар туш искуство.Мулти-слој со Висока густина Филтер за Вода Систем за Заштита на Нашите надградба на 3-ниво обработка туш глава ќе ви даде повеќе почиста туш вода и туш искуство.Висок Притисок и Заштеда на Вода, Стабилна pressurization дури и на вода со низок притисок 3 Режим Спреј Режим 1 : Врнежи Удобно и деликатна непрекинато вода капка што ја прави вашата кожа нежно се чувствуваат Режим 2 : Масажа Со Масажа на прскање на вода е во ред густа и единствен кој ќе ви овозможи да се чувствуваат extreamly опуштено во текот туш.Режим на 3 : Jetting Моќен jetting спреј може секој дел од вашето тело, даде на вашето тело удобно туш искуство. 【Издржлив Дизајн】- Цврсти гради, поликарбонат (PC) цевка е 10 пати повеќе влијание-отпорни од пластика, Без вода истекување.Со видите-преку транспарентен дизајн и висока густина на филтерот за кои е монтажни и лесно да се чисти надвор од вода скала.Покрај тоа, моќен jetting srpayer вода, исто така може да ви помогне да се исчисти насекаде во вашата бања.

Спецификација

Избор на клиент