Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плажа Тенис Гребло Рекет Рекети 22mm Sandgrit Површината со coverbag

Плажа Тенис Гребло Рекет Рекети 22mm Sandgrit Површината со coverbag

DEN 2159.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Pickletech Плажа Тенис Гребло Padel Рекет со Јаглерод Dulpex е invonative хибрид од јадрото до надворешниот слој со 100% Јаглерод влакна стои.Централната Кочење Мост Технологија : рекет е дизајниран за средно играчи.Патент.Иновативни Sand Grit Техника : Воведување Sand Grit на Рекет Површината.Се карактеризира со некоја Солза форма, средни рамнотежа и стилски.Coverbag : рекет доаѓаат со 600 D висок квалитет coverbag.Централната Кочење-Tech : Со посебни Централна Кочење-Техника,рекет има повеќе стабилност и вибрации апсорпција.Песок Чакал -Tech : Постои дополнителен слој на песок, чакал за масовно се вртат и контрола. 3 K Јаглерод Материјал : Направен од 3 K Јаглерод,кои ние ги вклучува со Јапонија Torey Индустрија.Убава Outlook : Дизајниран од страна на Мигел Лаам,кој е на врвот на ранг дизајнер од Бразил инспиративна од дрво жито концепт.Правец на-Ударни Дупки : Постојат 30 дупки на рекет,на симетрични дупка структура може да им даде на играчите се многу добри игри искуство.Coverbag : Сите рекети дојде со една 420 D Оксфорд материјал заштита coverbag за лесен за складирање и за носење.

Спецификација

Избор на клиент