Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Количка за Комунални Количка, Количка со 360° Возен Вртливата 8-Тркала, Преносни Виткање Количка Алатки Превозникот со Телескопски се Справи Должност, Три-Брзо Присп

Количка за Комунални Количка, Количка со 360° Возен Вртливата 8-Тркала, Преносни Виткање Количка Алатки Превозникот со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Надградба на осум тркала】 : Нова надградба, пред двојна три тркала прилагодувања, лесно качување, 360° ротирачки универзална тркала дизајн, може да подобра контрола и постојано ја менува својата насока. 【Мулти-функционални прилагодливи лост】 : да Оди во шопинг е повеќе труд-заштеда, и тоа може да се влечат дијагонално лесно да се повлече тешки предмети.Алуминиум легура род може да се прилагоди според висината.Првиот степен на пренос е 38cm/14.96 инчи, Вториот степен на пренос е 60cm/23.62 инчи, Третиот степен на пренос е 85cm/33.46 инчи. 【5 секунди виткање брзо складирање】 : Едно парче горниот капак, брзо виткање може да се реализира во 5 секунди во најбрз, лесно да се работи, не зафаќа простор, и лесно да се чува во јазот. 【Голем капацитет и товарот】 : Со погуста мрежа се користи двојно да го зголеми товарот капацитет да ги задоволи потребите на излегување.Големина на : 38*28*34.5 CM/14.96*11.02*13.58 инчи, ултра-голем капацитет 36 L.Може да се смести во тешки и големи димензии предмети.На капацитет може да достигне 80 килограми, силен и здрав. 【Двојно-имајќи макара】 : метал гума двојно-имајќи макара се користи, кои може лесно да се кочница и да ја поправите на воланот и да се стабилизира на оптоварување.Постојат 2 еластична ремени за слободни, тоа е полесно да се повлече стока, и тоа доаѓа со картичка за чување на ремени.

Спецификација

Избор на клиент