Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ентони 55PN3B Dual-Цилиндричен Испорака Коли, Има 9-10 Дијаметар Цилиндри, 10 Пневматски Тркала

Ентони 55PN3B Dual-Цилиндричен Испорака Коли, Има 9-10 Дијаметар Цилиндри, 10 Пневматски Тркала

DEN 6570.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дизајниран со двојна контрола се справи со толку организаторот може да се движи (2) големи висок притисок цилиндри со леснотија.пакет висина : 116.84 cm.пакет должина : 32.004 cm.пакет ширина : 59.944 cm.Тешки-должност засилен рамка.Дизајниран со двојна контрола се справи со толку организаторот може да се движи (2) големи висок притисок цилиндри со леснотија.Топката-имајќи тркала со солидна гуми.

Спецификација

Избор на клиент