Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Oceanindw Двојно-Layer ABS Универзална Тркала Количка, Салон за Убавина автомобил со Една Фиока, Мулти-Функција Алатка количка со Кофа, Голем Капацитет за Складирање автомо

Oceanindw Двојно-Layer ABS Универзална Тркала Количка, Салон за Убавина автомобил со Една Фиока, Мулти-Функција Алатка

DEN 1288.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Материјал безбедноста ★ Овој производ ги има поминато СТУДИСКИТЕ и други Класа На квалитет стандарди, квалитет на цевки, двоен слој на кожата, прецизност обработка, нема додаде, без формалдехид, ве молиме да бидат сигурни да го користите. ★ Цврсти и издржливи ★ телото се направени од увезени ABS пластика, материјал се со мазна површина, силна отпорност на корозија, без мирис, дебела и цврста, лесен за чистење. ★ Универзална ролери ★ Метал макара и дијагонала кочница, супер товарот и флексибилни, универзална молчи макара, не се лизга, носат-отпорни, и издржливи. ★ Простор за заштеда на ★ Мулти-слој дизајн ви обезбедува со голем простор за складирање на вашите работи, направи вашиот дом среди и ќе ги задоволат вашите различни потреби. ★ Повод за користење ★ количка во оваа работилница може да се користи во стоматологијата, ресторани, козметички салони, бањи итн.Тоа е исто така погоден за кујни, спални соби, перење соби, итн.Производ параметри Тип на Производ : Корпа во Боја : бела Материјал : ABS, гумени тркала Издржат тежина : 100 кг Број на производи : 1 Производ тежина : 9 kg Ќе треба да се соберат : да Применливи места : лабораториски, салон за убавина, клиника, во болница, семејството превенција ★ Овој производ вклучува количка X1, една фиока X1, кофа X3 ★ Прирачник за мерење, производ големина и вистински производ може да има грешка на 1-2 cm ★ Овој производ е вистински производ, но поради различни светлина, опрема, снимање агол и компјутер резолуција, примени физичка слики и фотографии можат да бидат различни. ★ Ве молам, инсталирајте во строга согласност со инструкциите во производот прирачник по купувањето.Ако најдете исчезнати делови, ве молиме да контактирате со услуга за замена.

Спецификација

Избор на клиент