Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TOL Виткање Шопинг Количка за Намирници Тешки Скалило Алпинист Количка со Три Тркала Метал Комунални Количка со Количка за Стол Поголем Водоотпорен Шопинг Торба Пр?

TOL Виткање Шопинг Количка за Намирници Тешки Скалило Алпинист Количка со Три Тркала Метал Комунални Количка со Количка

DEN 1847.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

2 инчи,и виткање големина изнесува 9.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања. ★ Зошто да Изберете Нас : - Овој преклопен количка ви овозможува да правите што сакате без да се грижиш за проблемот на сметководствена. 164 lbs Капацитет & Поголем Складирање Торба : Скалило алпинист кошничката има тешки-должност рамка, здрав количка база, 2 трајни Три тркала и мултифункционален водоотпорен перница, Посилни и поудобно отколку обичните колички.Соодветна големина : проширена големина е 22x38.★ Услуги на клиентите - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.3 инчен), ве молиме погледнете во вистинските димензии.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Спецификација

Избор на клиент