Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell 30Pcs 10.3 mm x 14mm x 1mm Бакар Станот за Миење за Завртка Болт

uxcell 30Pcs 10.3 mm x 14mm x 1mm Бакар Станот за Миење за Завртка Болт

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : 10.3 mm x 14mm x 1mm / 0.40" x 0.56" x 0.04"(Внатрешен Кол x OD x T).Материјал : Бакар - Висока цврстина, отпорност на абење.Го спречува орев, гром или завртка од влечење преку материјал.Замена за оштетените за миење на вашата машина, мебел или други работи.Наменети за општа употреба под главата на гром или орев, со цел да се обезбеди непречено имајќи површината.Опис : 1.Изработени од метални материјали, во замена за оштетените за миење на вашата машина, мебел или други работи.2.Подлошки обично се користи за да се дистрибуираат носивост на навој завртки, навртки и завртки еднакво како fastener се затегнати.3.Наменети за општа употреба под главата на гром или орев, со цел да се обезбеди непречено-имајќи површината.Спецификација : Име на Производ : Бакар Рамен Washer Size : 10.3 mm x 14mm x 1mm / 0.40" x 0.56" x 0.04"(Внатрешен Кол x OD x T)Материјал : Copper Color : Бакар Тон Пакет Содржина : 30 Pcs x Бакар Станот за Миење.

Спецификација

Product Name:
Copper Flat Washer
Size:
10.3mm x 14mm x 1mm / 0.40 x 0.56 x 0.04(Inner Dia x OD x T)
Material:
Copper
Color:
Copper Tone
Package Content:
30Pcs x Copper Flat Washer :

Избор на клиент