Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BTOOP Ранец за Момчиња Кул Ајкула Bookbags за Тинејџерски Момчиња Лаптоп Ранец за Колеџ со Полнење преку USB Порта (Црна Ајкула Прозрачна-2 парчиња)

BTOOP Ранец за Момчиња Кул Ајкула Bookbags за Тинејџерски Момчиња Лаптоп Ранец за Колеџ со Полнење преку USB Порта (Црна

DEN 863.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сјај-in-the-dark : деца ајкула прозрачна ранец со светлосен материјал.Во природна светлина или светлина, тоа може да произведе добра светлосен ефект по апсорбирање за 10-20 минути, а ќе се одржи за 4-6 часа; Ако светлината е силна, светлосен ефект ќе биде подобро.Roomly џебови и простор:На патување лаптоп ранец за момчиња големина : 17.7 H*11 L*5.1 W, тоа одговара за 15.6 инчен лаптоп, учебници, врзива и др.Една посебна лаптоп оддел со лепенка, тоа може да се задржи вашиот компјутер остане во место.Два пред патент џебови го задржува essentials лесно acessible; и забавува странични џебови за вода botter и чадор.Водоотпорен:главниот дел на овој тинејџерите ранец е лесен,издржливи и водоотпорен Оксфорд ткаенина.Дише и прилагодливи мрежа рамо ремени и назад соочи ви помогне да се намали стресот за долго време traving.USB Порта дизајн : повик daypack изграден во USB полнење порта надвор и полнење кабел внатре, полнење треба вашата сопствена моќ банка и usb кабел.Тоа се погодни за долги патувања и планинарење.Функционална : Тоа е одличен лаптоп,патување,работа,училиште ранец за деца, момчиња,тинејџерите,колеџ мажите.Тоа е исто така погодно rucksack кога кампување, планинарење, работат надвор.деца ранец со молив случај, ајкула шема, светлосен ефект изгледа многу кул.

Спецификација

Избор на клиент