Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BTOOP Ранец за Момчиња Прозрачна Ранци Ајкула Bookbags Кавер-Тинејџерски Лаптоп Ранец Колеџ Училиште Торба со Полнење преку USB Порт

BTOOP Ранец за Момчиња Прозрачна Ранци Ајкула Bookbags Кавер-Тинејџерски Лаптоп Ранец Колеџ Училиште Торба со Полнење преку

DEN 839.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сјај-in-the-dark : деца ајкула прозрачна ранец со светлосен материјал.Во природна светлина или светлина, тоа може да произведе добра светлосен ефект по апсорбирање за 10-20 минути, а ќе се одржи за 4-6 часа; Ако светлината е силна, светлосен ефект ќе биде подобро.Roomly џебови и простор:На патување лаптоп ранец за момчиња големина : 17.7 H*11 L*5.1 W, тоа одговара за 15.6 инчен лаптоп, учебници, врзива и др.Една посебна лаптоп оддел со лепенка, тоа може да се задржи вашиот компјутер остане во место.Два пред патент џебови го задржува essentials лесно acessible; и забавува странични џебови за вода botter и чадор.Водоотпорен:главниот дел на овој тинејџерите ранец е лесен,издржливи и водоотпорен Оксфорд ткаенина.Дише и прилагодливи мрежа рамо ремени и назад соочи ви помогне да се намали стресот за долго време traving.USB Порта дизајн : повик daypack изграден во USB полнење порта надвор и полнење кабел внатре, полнење треба вашата сопствена моќ банка и usb кабел.Тоа се погодни за долги патувања и планинарење.Функционална : Тоа е одличен лаптоп,патување,работа,училиште ранец за деца, момчиња,тинејџерите,колеџ мажите.Тоа е исто така погодно rucksack кога кампување, планинарење, работат надвор.деца ранец со молив случај, ајкула шема, светлосен ефект изгледа многу кул.

Спецификација

Избор на клиент