Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
21 Длабоко x 42 Широк Јавор Месар Блок

21 Длабоко x 42 Широк Јавор Месар Блок

DEN 3456.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

Точните димензии : 20.3125" x 41.125" x 1".Користете Полица Внесува да се спречи објекти од паѓање преку.NSF Уверение за Професионалци.Подмачкана-дрво заврши.Безбедна за подготовка на храна.Разубават и додадете функционалност Метро стил кујна полиците со сопствени направени Американски одгледуваат и произведуваат тврдо.Оваа Јавор Месар блок е дизајниран да обичај се вклопуваат 21" x 42" полиците.Користете дрвена полица лагер на жица shelving количка да се создаде совршена првично област во вашата кујна.Точните димензии : 20.3125" x 41.125" x 1".

Спецификација

Избор на клиент