Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Метро HDC5BB 4 Полимер Вртливата/Кочница Декоративни Рициново за Супер Erecta Индустриски Жица Shelving Полици

Метро HDC5BB 4 Полимер Вртливата/Кочница Декоративни Рициново за Супер Erecta Индустриски Жица Shelving Полици

DEN 245.04
 

Достапно за нарачка
Залиха

Црна најлон домување со nonmarking полимер упатуваа. 4" casters вклучуваат навој вметнете за употреба со мобилен мислења.Пакет Димензија : 2.5 инчи L x 5.625 инчи W x 1.0 инчи H. Земја на Потекло : сад.Црна најлон домување со nonmarking полимер упатуваа. 2.5" модели имаат навој го запрат и да го прикачите на стационарни shelving мислења. 4" casters вклучуваат навој вметнете за употреба со мобилен мислења.

Спецификација

Избор на клиент