Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KraftGenius Allstarco 40x30mm Џет Црна H101 Големи Рамни Назад Овална Акрилик Rhinestones Cosplay Костим Камења Пластичен Накит Embelishments DIY Занаети Gemstones - 4 Парчиња

KraftGenius Allstarco 40x30mm Џет Црна H101 Големи Рамни Назад Овална Акрилик Rhinestones Cosplay Костим Камења Пластичен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Голем Овален рамен грб акрилик (пластика) rhinestones се 40x30mm или 1 37/64" x 1 3/16" Height : 7mm (9/32").Вклучува 4 Висок Квалитет Доведе Слободни Акрилик Камења.Тие се водат слободна (безбеден за кожата!) и се користи како тело камења!.Добро за креации на бележник и занаетчиски работи, Совршен за карта во донесувањето одлуки, scrapbooks и телото уметност.Професионална одделение за изработка на накит, ткаенина embellishments, и комерцијални дисплеи.Додадете свој лепак.Се користи за картички и покани, накит, се соочуваат со сликарството, костим одлуки, cosplay embelishments.На Кожата (Направи Телото Накит).Да Хартија и Картон.Да Ткаенини и Текстил.Да Метал или Дрво.На одредени пластични делови.Да Стакло.Да Кожа.Професионална Одделение.Лабави камења без прилагодувања или лепак.Тие имаат рамен грб, и аспекти сите околу.Транспарентните бои имаат сребрена назад.Професионална одделение за изработка на накит, ткаенина embellishments, и комерцијални дисплеи.Додадете димензија и искра за вашите проекти со овие парична казна квалитет камења.Лесен за употреба, забавно да се направи.Транспарентен накит рефлектираат светлината преку станот назад огледало слој.Нив ги користат за облека & костими, картички & покани, уметност & décor, и сите видови на занает работа.

Спецификација

Избор на клиент