Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FITDON 3d Помине Уметност Зголеми Цвет & Кристали AB Помине Rhinestones & Јасно Помине Камења, Камења & Помине Бисер за Нокти Декорација DIY скапоцен камен Шарм Додатоци Материј?

FITDON 3d Помине Уметност Зголеми Цвет & Кристали AB Помине Rhinestones & Јасно Помине Камења, Камења & Помине Бисер за

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот Вклучува Ова помине декорација на собата доаѓа со 1box 3d метал трендафил цвеќе и 1box кристали AB помине rhinestones и 1box јасно помине дијамант и 1box помине бисери.Секоја декорација на ноктите комплет се стави во 12girds сад кој е многу удобен за чување и користење. 3d Помине Цвеќиња 12 бои за избор.Убава форма и преносни големина на 3d Рози е совршен за нокти украси, соодветни со кристално rhinestones да се направи вашите нокти неверојатни.Станот-назад дизајн е лесно да се лепак на саканата површина.AB s Денот/ноќта на Вештерките/Божиќ подарок и др.Се проблеми во пронаоѓањето на идеална Подароци?Можеби овој Прекрасно пакет и врвот одделение помине декорација на собата е најдобар избор за вас.Широка Примена.Оваа помине уметност декорација на собата не само што може да се примени за да се природни или вештачки нокти, но исто така погоден за смола изработката, DIY занает, мобилен телефон случај, очила, облека, чевли, - карта во донесувањето одлуки, се соочуваат со очи тело уметност и др.Пакетот вклучува : . 1 x 3d помине уметност зголеми цвет. (Прибл 120pcs). 1 x кристали AB помине rhinestones. (Прибл 1552pcs). 1 x јасно помине дијамант. (Прибл 1552pcs). 1 x помине бисери.

Спецификација

Избор на клиент