Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ноктите Кристали Камења 3D Помине Уметност Rhinestones Помине Накит Flatback Rhinestones Помине Дијаманти Шарм Метал Помине Заковки Studs Помине Уметност Резерви, Декорација Додато

Ноктите Кристали Камења 3D Помине Уметност Rhinestones Помине Накит Flatback Rhinestones Помине Дијаманти Шарм Метал Помине

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Кутии Помине Уметност Rhinestones, Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени.Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елегантна и Шармантна.РАЗНИ СТИЛ : Деликатна Помине Камења Дизајн со различни стилови, бои и големини, да ги задоволат вашите различните потреби на помине уметност, да ви даде многу да се изберат.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : 3 D Помине Уметност Материјали не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но исто така погоден за DIY занает, мобилен телефон случај, карта во донесувањето одлуки, очите тело уметност и др.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Помине Накит Направени од добар квалитет смола, Овие помине накит функција убаво форми и убави аспекти за сечење, добро за деликатна помине уметност декорација. 100% Гарантира : 30 дена слободна размена и се враќа.Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.Ние ќе го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно.Feature100% сосема нов и висок quality3 D Помине Уметност Gems You може да ги користите за декорација на вашиот, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, etc Multiple Стилови Боја Rhinestones There се 6 видови на нокти rhinestones во пакетот, секој вид има повеќе боја или форма, тоа може да се примени на лак, гел, УВ градител гел и така on Easy да use Clean површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз nails These Помине Сјајот Накит може да се примени со врвот палто или лепак, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.

Спецификација

Избор на клиент