Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шарени Пеперутка Станот Бил Капа за Жените Snapback Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа возач на камион Шапка

Шарени Пеперутка Станот Бил Капа за Жените Snapback Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа возач на камион Шапка

DEN 407.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предвремени затворање.Прилагодливи Snapback Големина : Средно : 4.5 инчи.Затворање обемот : 22.4-23.7 инчи / 57-60 cm.Карактеристики : Полиестер twill ткаенина Пред се, прилагодливи snapback затворање, мрежа breatheable назад, лесни лесно да се носат.Забава и Практична настава : Класични рамен гребенот snapback шапка.Посебен модел не го прави привлечна, кул.Погоден за секојдневен, хип-хоп, спорт, улица танчерка, лето плажа активности, надвор со пријателите, костимот партии или било какви други прилики.Заштити Вашето Лице од Сонце : широк обод ќе го задржи вашата глава кул во исто време заштита на твоето лице и кожа од изложување на сонце.Одличен подарок : Класичен Бејзбол Капа.Тоа Е Убава И Модата.Подароци За Вашиот Уникатен Фустан Смисла.Тоа е исто така Добар Подарок За Вашиот Љубовник, Семејство, пријатели И Соработници.YIBEIKJ Безбол капи разни печатени обрасци опции, Едноставно, Роман И Модерен, се совпаѓаат со вашето секоја прилика.Материјал погоден за еластичност, удобно да се заврши.Облечен тоа може да се заштити кожата од УВ зраците и го задржи косата подалеку од лицето и очите.Mesh поддршка на ззп овозможува одлична вентилација за да се спречи пот на убаво на топол летен ден!Зошто е овој производ за вас?Кога одите кампување, picnicking, готвење, риболов, качување, пешачење, Рамни прилагодливи дизајн, и не структурни ограничувања, па можете да уживате во совршено се вклопуваат, вие не ќе се чувствувате непријатно.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Здрав крои;Дише и удобно дизајн;Круг копчето врвот, мека мрежа назад и прилагодливи затворање.Погодна за сите возрасти, како и исклучителна подароци за Денот на Мајката, Таткото Ден, роденден, свадба, деловно подарок и Божиќ или Додаток.

Спецификација

Избор на клиент