Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TOYANDONA 6Pcs Замена Нож за Хартија Машина со Автоматско Безбедност Заштита Мини Хартија Slitter Хартија Ножици Ножеви за Статистика Фото Трудови

TOYANDONA 6Pcs Замена Нож за Хартија Машина со Автоматско Безбедност Заштита Мини Хартија Slitter Хартија Ножици Ножеви

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Слајд сечилото превоз до центарот на јасно бар.Идеален за сечење широк спектар на изработката на материјали, вклучувајќи хартија, фотографии, бележник страници.Нежно повлечете го две јасни барови, освен за сечилото отстранување и замена.Мини големина, погодно за вас да се носат.Направете вашиот сечење работа лесно и правилно.Description This објектот е хартија машина, кој е направен од премиум инженеринг пластика, трајни производи за долгорочна употреба.Специјално дизајнирани за хартија.Идеален за сечење широк спектар на изработката на материјали, вклучувајќи хартија, фотографии, бележник страници.Функција - Боја : Портокал.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 2,5 x 2.5 x 1 см.- Направени од премиум инженеринг пластични материјали, трајни производи за долгорочна употреба.- Нежно повлечете го две јасни барови, освен за сечилото отстранување и замена.- Мини големина, погодно за вас да се носат.- Идеален за сечење широк спектар на изработката на материјали, вклучувајќи хартија, фотографии, бележник страници.- Направете вашиот сечење работа лесно и правилно.Пакет Including6 x хартија секачи.

Спецификација

Избор на клиент