Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шарени Кактус Изолирани Ручек Торба, За Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек И Ладилници Термички Оброк Кутија За Среден/Висок Студент/Возрасни

Шарени Кактус Изолирани Ручек Торба, За Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек И Ладилници Термички Оброк Кутија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мулти Цел : Совршен за on-the-go оброци, образование, патувања, канцеларија, плажа, пикник, пешачење, канцеларија, други отворено користење.Исто така, голем подароци не само за децата, младите девојки и момчиња, но за луѓето од сите возрасти, како и.Дизајниран Со Сопствени Diy Модели, Нашите Изолирани Ручек Кутии Се Атрактивни И Модерни Кога Ќе Се Земе Надвор.Средна Големина : 24 x 16 x 15.Надворешноста Е Заштитена Со Трајни И Водоотпорен 300d Оксфорд Ткаенина.Тоа Го Прави Да Уживате Во Вкусна Вкусна Храна Во Секое Време, Кога Ќе Излезете Со Вашите Пријатели Или Членови На Семејството.3 x 6 ВО, опремени со 24" рамо, рака, се доволно големи за да се одржи храна контејнер, овошје, грицки, пијалоци и др.Тоа Ќе Направат да се издвоите Од Толпата И да се Направи Имате Среќен Расположение Кога ја Искористам Оваа Прилично Ручек Кутија Надвор.Овој Ручек Кутија Има За Цел Да Им Помогне На Вас И Заштита На Животната Средина Преку Обезбедување На Здрава И Обновливи Опции За Ручек И Снек Време.Мвр : Поместена Со Бисер Памук можат подобро да се задржи на храната Студена/Топло/Свежо.Тоа Е Исто Така Погоден За Монтирање Во Ранец.Совршен За On-The-Go Оброци, Образование, Патувања, Плажа, Пикник, Пешачење, Канцеларија, Надворешна Употреба.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ова Ручек Торба Е Дизајниран Со Видови На Обрасци - Симпатична, Гроздобер, Смешни, Итн Модели.ПРЕМИУМ LUNCHBOX : Внатрешното Обложување На Овој Оброк Торба Е Направен Од Еко-Пријателски Алуминиумска Фолија Материјал Кој Е Leakproof И Лесно Да се Чисти, А внатрешниот Е Поместена Со Бисер Памук, Која Има Подобра Термичка Изолација Ефект.Опис На Производот : 1.Изолираната Дизајн Ги Задржи На Храната Студена/Топло/Свежа За Околу 6 Часа, Нека Вашето Семејство И Деца Искуство Свежа И Здрава Храна. 24" Рамо, Рака Одговара На Основно(Во Горниот Дел Од Оценки)/Среден/Средно Училиште/Колеџ Студентите, Возрасни Мажи И Жени.

Спецификација

Избор на клиент