Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ANYUFEI Нерѓосувачки Челик Нуркање Клипови Вртливата Око Snap Кука Нурне Single Ended Вртливата Око Гром Кука Тока Милениче Поводник Клип Поврзувачот Алатка (Големина : 7.3 СМ)

ANYUFEI Нерѓосувачки Челик Нуркање Клипови Вртливата Око Snap Кука Нурне Single Ended Вртливата Око Гром Кука Тока Милениче

DEN 1670.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

DIY Материјали : Металугрија.Број на модел : Нерѓосувачки Челик кука.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тоа може да вртливата за да се обезбеди удобност и флексибилност за употреба.Освен за пет поводник, тоа е исто така одлична за знамето пол, keychains, камери, укинување и обезбедување на кабли жици, како и активности на отворено и морски индустрии.Нерѓосувачки Челик Нуркање Клипови Вртливата Око Snap Кука Нурне Single Ended Вртливата Око Гром Кука Тока Милениче Поводник Клип Поврзувачот Tool Product Опис : DIY Материјали : Metalworking Model Број : Нерѓосувачки Челик hook Pattern : Solid Material : Нерѓосувачки Steel Season : Сите Seasons Type : Leashes Size(А1) : 6.6 cm/2.60"Големина(А2) : 7.3 cm/2.87"Големина(А3) : 8.4 cm/3.31"Карактеристики : 1. Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и не е лесно да ' рѓа, има долг животен век.2. Тоа може да вртливата за да се обезбеди удобност и флексибилност за употреба.3. Брзо се поврзете/disconnect.4. Освен за пет поводник, тоа е исто така одлична за знамето пол, keychains, камери, укинување и обезбедување на кабли жици, како и активности на отворено и морски индустрии.5. 3 големини за изборот на од.Пакет листата : 1pcs Only горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Спецификација

Избор на клиент