Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cushioned slide (Слајд)-За Сандали/Слајдови за Мажи, Жени и Млади - НИ Морнарица USS Bataan (LHD-5), amphibious (сртот) - Мали

Cushioned slide (Слајд)-За Сандали/Слајдови за Мажи, Жени и Млади - НИ Морнарица USS Bataan (LHD-5), amphibious (сртот)

DEN 1665.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

УДОБНО : Овие се изградени за удобност!На footbed е направено од supersoft мемориска пена, кои, всушност, се враќа енергија на вашата нога.На лепенка рака ви овозможува да се прилагоди на вашиот комфор.Види ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА во опис за чевли големини.КВАЛИТЕТ : Овие трајни и високо-перформанси слајдови ќе трае со децении.Големо влијание гума/поли мешавина база, Мека поместена neoprene ремени со velco.Висок квалитет крои и собранието.Одличен подарок за себе или за пријатели и семејство да се изразат себеси во удобен и забавен начин!.Боите се светли и живописни и ќе трае со години да дојде.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте 100% задоволни по добивањето на својата цел, ве молиме ги споделите со нас веднаш.Ние нудиме no-кавга, без прашања праша гаранција за парите назад.Нашите производи во сите брод од Јужна Флорида, САД!.Се движат од плажа на улица во премиум удобност и стил.Овие слајдови функција на целосна должина на енергија-враќање средината на единствена дека cradles вашата нога во супер-меки амортизирање.Еден наредени синтетички кука и јамка околу рака ви овозможи да се избере одговара дека најмногу ви одговара додека пена во нога-кревет калапи за вашата нога за супериорна удобност и тапацир.ГОЛЕМИНА : ТАБЕЛА : X МАЛ : Мажи (6) Жени (7/7.5) Младите (5 Y) ЕУ (36) МАЛ : Мажи (6) Жени (7/7.5) Младите (6 Y) ЕУ (38) МЕДИУМ : Мажи (7/7.5) Жени (9/9.5) Младите (7 Y) ЕУ (40) ГОЛЕМИ : Мажи (9/9.5) Жени (11/11.5) ЕУ (42) X ГОЛЕМИ : Мажи (11/11.5) Жени (12) на ЕУ (44) .

Спецификација

Избор на клиент