Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GI756 - Диоди 2-Води Случај P600 756 (100 Парче Многу)

GI756 - Диоди 2-Води Случај P600 756 (100 Парче Многу)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дискретни Диоди За Општа Намена. 2-Игли Случај P600. Општи Phlx Incorporated.Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.ОПШТ ИНСТРУМЕНТ Диоди Дискретни Општа Намена Случај P600 2-pin Случај P600 Преку Дупка 756.

Спецификација

Избор на клиент