Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UNICORP A3641-7 1/4 Круг се Повлече Справи Int 8-32 THD, 1.5 висок x 6 LNG, Месинг Никел Количина-5

UNICORP A3641-7 1/4 Круг се Повлече Справи Int 8-32 THD, 1.5 висок x 6 LNG, Месинг Никел Количина-5

DEN 2224.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Повлечете Се Справи.Должина (Инчи) : 6.0000. Дијаметар (Инчи) : 0.2500. Вкупна Висина (Инчи) : 1.5000. Облик : Тркалезна.Unicorp е 1/4" Круг се Повлече Справи содржи внатрешен навој.Дршката е малку chamfered да се дозволи непречено влегување и одговара.

Спецификација

Избор на клиент