Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Morse Сечење Алатки 83231 - MARXMAN Карбид Брус - Еден Намали, Цилиндрични, 3/4 во Главата Кол, 3/4, во Должина од Намали, 1/4 во месо тело Кол.

Morse Сечење Алатки 83231 - MARXMAN Карбид Брус - Еден Намали, Цилиндрични, 3/4 во Главата Кол, 3/4, во Должина од Намали,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

глава дијаметар : 3/4 во.крајот тип : Радиус Крајот.месо тело со дијаметар : во 1/4.трговија број : SC-16. должина на сечење : 3/4 во.Спецификација : глава дијаметар : 3/4 inend тип : Радиус Endshank дијаметар : 1/4 intrade број : SC-16length на намалување на : 3/4 infinish/слој : Brightshape : Cylindricalhead материјал : Carbidecutting работ тип на : слободен Cutharmonization код : 8207.90.

Спецификација

Избор на клиент