Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Beyondsupply-Стакло Separatory Поделба Инка PTFE Stopcock 10 ml Нови

Beyondsupply-Стакло Separatory Поделба Инка PTFE Stopcock 10 ml Нови

DEN 816.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

направени од Borosilicate Стакло.Стакло separatory поделба инка PTFE stopcock 10ml.големина : 10ml.сликата покажува е 60ml.PTFE stopcock,затка не се вклучени.јасно.Лабораторија Стакло separatory поделба инка PTFE stopcock 10ml нови направени од borosilicate .големина : 10ml.PTFE stopcock.

Спецификација

Избор на клиент