Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Suave Професионалци Сув Шампон, Keratin Инфузија, 4.3 Fl Мл (Пакување од 1)

Suave Професионалци Сув Шампон, Keratin Инфузија, 4.3 Fl Мл (Пакување од 1)

DEN 261.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Suave Професионалци Keratin Инфузија Сув Шампон апсорбира нафта и освежува косата.Држи вашата коса чиста, мазна, и да се управува помеѓу мие.Формулиран со Keralock технологија и исполнет со keratin.Апсорбира масла од скалпот.Салон докажано да се освежи како и Kerastase Powderbluff (Kerastase и Прав Блеф се registrered трговски марки на L'Oreal SA).Suave Професионалци Keratin Инфузија Сув Шампон помага да се задржи вашата коса во потрага свежи и чисти помеѓу мие.Овој сув шампон спреј беше формулиран со Keralock Технологија, и апсорбира масла од скалпот, да се запре коса од гледа и чувство мрсна.Безводни шампон е добра опција за кога сте во брзање или надвор и за.Оваа Suave сув шампон формула се протега вашиот blowout и оживува телото во вашата коса.Keratin Инфузија Сув Шампон е Салон за убавина-докажано да се освежи како и Kerastase Powderbluff.Исто така, можете да се обидете други Suave Професионалци стил производи, кои вклучуваат и спрејови за коса, серуми, гелови, и оставете-во климатизери да ви помогне да се постигне саканиот изглед.Постигнат Салон за убавина-Квалитетни Резултати Suave Професионалци е салон за убавина-докажани за работа, како и салон брендови, помагајќи ти да се постигне на различни убави фризури додека се грижат за вашата коса.Оваа линија е развиен за да помогне да се постигне природно згодна, здрав изглед на брави.За Suave За над 75 години Suave има нудат професионални и квалитетни производи за целото семејство, кои се докажани за работа, како и салон брендови.На Suave мисија е да се направи златен стандард за квалитет реален на сите, па секој може да изгледаат добро, мириса добро, и да се чувствувате добро секој ден (Kerastase и Прав Блеф се registrered трговски марки на L'Oreal SA).

Спецификација

Избор на клиент