Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Најдобрите Чевли Собирање на Подароци, Не Разговара со Мене. Јас сум Чевли Собирање, Најдобри Празник Подароци Од Пријатели

Најдобрите Чевли Собирање на Подароци, Не Разговара со Мене. Јас сум Чевли Собирање, Најдобри Празник Подароци Од Пријатели

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Чевли Собирање на Шут Стакло од 1,5 мл.Идеален подарок за родендени, свадби, годишнини, graduations и други специјални прилики.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Високо квалитетни керамички дизајн со постојан мастило печатење.Никогаш нема да избледи!.Бел екстериер со црна внатрешни работи, идеален за топли и ладни пијалоци.Разноврсна дизајн може да се користи за партиски снимки или дури и за уживање еден шут на кафе во утринските часови.Печатени, кои се направени и кои се испраќаат од U. S. A. Дарот на оваа Чевли Собирање на шут стакло за некој посебно во вашиот живот.Совршен keepsake за родендени, graduations, housewarming, диплома и bachelorette партии, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото и други специјални прилики.Произведени во U. S. A. користење на највисок квалитет на керамички материјали, нашиот шут очила се дизајнирани да траат со години.Тие се многу издржливи, и машина за миење на садови и микробранова безбедно.Секој шут стакло има 1.5 унци.Секоја чаша мерки на 2,4 инчи x 2.4 инчи x 2.0 инчи / 6.2 инчен турнеја.Лесен за складирање во шкафот или совршен за прикажување во sideboard или кабинет.

Спецификација

Избор на клиент