Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плоштад Зглоб,6-Pack,Susenya Шарки за Врати 3 Инчен Накит Кутија Шарки Антички Злато Месинг Зглоб со Монтажа Завртки

Плоштад Зглоб,6-Pack,Susenya Шарки за Врати 3 Инчен Накит Кутија Шарки Антички Злато Месинг Зглоб со Монтажа Завртки

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

⭐{Широк Апликации} : вратата шарки се користи за накит кутија,помали кабинет и фиоки,или на друг она што треба да се. ⭐{Она што Ќе Добиете} : 6pcs x Антички Месинг Врата Hin. ⭐{Материјал} : Месинг; Боја : Бронзени. ⭐{Мерење} : Должина : 2.99" (76mm); Width : 1.61" (41mm); Дебелина : 0.05" (1.2 mm); Монтажа Дупка Растојание : 2.28" (58mm). ⭐{Лесно да се Инсталира} : Монтажа завртки вклучувајќи се.Susenya,само додадете она што ви се допаѓа.Поддржани со 30-дена се врати, ве молиме да бидат сигурни да се одржи вашата цел.Точка Име : Месинг Кујната Кабинет Шарки Бренд : Susenya Материјал на Прозорецот Шарки : {Материјал на Кабинетот Шарки} : Brass Color : Бронзени Спецификација : 3" : {Мерење} : Должина : 2.99" (76mm); Width : 1.61" (41mm) Дебелина : 0.05" (1.2 mm); Монтажа Дупка Растојание : 2.28" (58mm) Пакет, Вклучувајќи : 6 Pcs во 1 Пакет x Butt Зглоб Поради различни монитори, може да постојат мали грешки во производ бои, ве молиме да се разбере.Таму може да се мали грешки во мерењето димензии со рака.И ние ќе се обидеме потрудиме да се избегнат такви грешки.

Спецификација

Избор на клиент