Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KLYKQ 50Pcs Кујната Кабинет Вратата Шарки, Мебел и Додатоци 4 Дупки Злато Фиока Шарки за Накит, Кутии Мебел Фитинзи 18x16mm

KLYKQ 50Pcs Кујната Кабинет Вратата Шарки, Мебел и Додатоци 4 Дупки Злато Фиока Шарки за Накит, Кутии Мебел Фитинзи 18x16mm

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Издржлив и лесен за инсталација.Убаво декоративни зглоб.Ротација агол : околу 0°-270°.Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, подарок кутии, вински кутии, алатка кутии.Идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн.Функција : Трајни и лесно да се инсталира.Убаво декоративни зглоб.Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, подарок кутии, вински кутии, алатка кутии.Идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн.спецификација : Материјал : Iron Color : golden Size : 18x16mm Rotation агол : околу 0°-270°Количина : 1 set / 50 pieces The пакетот вклучува : 50x hinge1 сет на x screwsnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!2. Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Спецификација

Material:
Iron
Color:
golden
Size:
18x16mm
Rotation angle:
about 0°-270°
Quantity:
1 set / 50 pieces
The package includes:
50x hinge :
1 set of x screws :
notes:
Due to manual measurement, please allow an error of 1-3mm. Please make sure you don’t mind before bidding. :
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
2. The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :

Избор на клиент