Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Washi Виножито Daisy Вртливата 2 Парче Стриже Set - 5.5 Режа, 30 Заб Потенки, Жилет, Случај, Одржување Комплет. Премиум Виножито Вртливата Сет

Washi Виножито Daisy Вртливата 2 Парче Стриже Set - 5.5 Режа, 30 Заб Потенки, Жилет, Случај, Одржување Комплет. Премиум

DEN 6696.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Виножито Daisy Вртливата Сет е одличен за прецизност намалувања.Рабовите се исклучително остар и внимателно усовршуваа да се елиминира коса лизгачки и виткање.Ротирачките Палецот создава хоризонтална сечење акција која е докажано да се намали зглоб замор.На смолкнување должина е 5.5 и вклучени чистење на смолкнување е 30 Заби.Случај, Стил, Жилет и Washi Режа Одржување Комплет вклучени.Ова Совршено Избалансиран смолкнување е фалсификувани од Јапонски 440 C Челик за Долготрајни Работ Перформанси.Шарени Кликнете Dial Тензија на Вредноста прави Расклатување или Затегнување на вашиот стриже Лесно и Точни.Модел : Виножито Daisy Вртливата Поставите Сечење на Смолкнување : 5.5" Чистење на Смолкнување : 30 Заби Рачка : Вртливата Палецот Edge : Полу-Конвексни / Анти-Притисни Собрание : Кликнете Бирате Препорачува за : Секојдневната Професионална Употреба.

Спецификација

Избор на клиент