Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CHUNSHENN Shears 6-инчен Фризер Професионални Фризура на Смолкнување во Собата, 440C Креативни Прст Ножици Сет Ножици (Боја : Сина) Коса за Сечење Алатки

CHUNSHENN Shears 6-инчен Фризер Професионални Фризура на Смолкнување во Собата, 440C Креативни Прст Ножици Сет Ножици (Боја

DEN 2114.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Сина и бела висок CNC завртки : high-end атмосфера, одлична прецизност и лесно да се изгуби, одржување на мазност и стабилност на ножици операција.Дијамант-украсен технологија : дијамант-украсен занает го прави целокупниот убавината на ножици дури и дополнително е подобрена.Дизајн : креативните ротари се справи со напредни карактеристики ергономија и напредни боја дизајн, во комбинација со увезени високо-квалитетни пригушувач за да се обезбеди удобно се чувствуваат, додека намалување на бучавата за време на употреба.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.

Спецификација

Избор на клиент