Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сојузник Mens MTB Планински Велосипед Кратко возење Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Возење Шорцеви Циклус Носат Опуштено Лабава-fit

Сојузник Mens MTB Планински Велосипед Кратко возење Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Возење Шорцеви Циклус Носат

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

92% Полиестер, 8% Spandex.Отстранлив Лагер : 2 шорцеви во 1. Mtb шорцеви со 3 D coolmax гел поместена долна облека внатрешноста нуди најмногу удобно возење некогаш сте имале; затворање.Машина За Миење.Водоотпорен : Планински велосипед шорцеви за мажи е направен од високо издржлив материјал кој нуди витално значење за заштита при матна вода нота до тебе.Брзо Се Суши . 6 Патент Џебови : Нашите планински велосипедизам шорцеви ги чувате вашите предмети безбедно како 5.5" мобилен телефон, копчиња, картички и др.;.Прилагодување на Половината : 2 прилагодување кука и јамка fastener на страна и назад појас циклуси на велосипедот шорцеви за мажи се одлични за hugging половината удобно;.Разновиден.

Спецификација

Избор на клиент