Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хонолулу Накит Компанија 14K Солидна Злато 0.7 мм Кутија Синџир Ѓердан, 16 - 30

Хонолулу Накит Компанија 14K Солидна Злато 0.7 мм Кутија Синџир Ѓердан, 16 - 30

DEN 3649.68
 

Достапно за нарачка
Залиха

Увезени. 14 K Цврсти Бели Златен 0.7 мм Кутија Синџир.Должина : 22 Инчи, Ширина : 0.7 Millimeter.Доаѓа во Жолто Злато, Злато се Зголеми, или Бело Злато.Здрав Hummer Затворач.Подарок Кутија Се Вклучени. 14 K солидна злато 0.7 мм кутија синџир.Доаѓа во различни големини со hummer затворач.Подарок кутија се вклучени.

Спецификација

Избор на клиент