Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаенина Dustproof Заштитна Крпа Покрие Стерео Аудио Звучници Мрежа Скара Крпа 1.4 m x 0.5 m (Сива)

Ткаенина Dustproof Заштитна Крпа Покрие Стерео Аудио Звучници Мрежа Скара Крпа 1.4 m x 0.5 m (Сива)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Направен на хемиски влакна, анти-прашина, и лесно да се чисти.ГЛАВНАТА FUCNTION : Заштита на акустична опрема од прашина, гребнатини, и да ги оштети.ЗАШТИТА & ДЕКОРАЦИЈА : да се Обезбеди заштита додека се одличен декорација.МЕКА ТЕКСТУРА : Лесна и мека текстура, не штети на вашиот уред.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Ослабне directivity за повеќе хармоничниот звук.Опис : Овој говорник решетката ткаенина се користи за да се заштити звучници од кои се лесно мелени и спречување на прав, што исто така може да биде модерна декорација за говорникот.Што повеќе, тоа може да се направи treble, midrange и бас повеќе хармоничен.Се применува за големи звучници, фаза јазик, КТВ кутии, и така натаму.Карактеристики : Направен на хемиски влакна, анти-прашина, и лесно да се чисти.Заштита на акустична опрема од прашина, гребнатини, и да ги оштети.Да се обезбеди заштита додека се одличен декорација.Лесна и мека текстура, не штети на вашиот уред.Ја ослабне directivity за повеќе хармоничниот звук.Карактеристики : Материјал : Хемиски Влакна Боја : Сива Одговара за : Големи звук кутија, фаза звук кутија, КТВ box, итн.Големина : Прибл. 1.4 * 0.5 m / 55 * 19.6 во Пакет Тежина : Околу 130g Пакет се Вклучени : 1 * Звучници Решетката Ткаенина (Не вклучувајќи и звучници.).

Спецификација

Избор на клиент