Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Athletico Дијамант Трага Поместена Ски Торба - Еден Ски Патна Торба за Транспорт на Скии

Athletico Дијамант Трага Поместена Ски Торба - Еден Ски Патна Торба за Транспорт на Скии

DEN 1862.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

- За Скии до 170 cm - 70 x 7 x 7" [177 x 18 х 17 cm].Останатите карактеристики вклучуваат поместена рачка за лесно носење.Ски патна торба одговара на повеќето скии до 185 см или 170 см (достапни во две големини).Цел твое денес.

Спецификација

Избор на клиент