Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JWDYA Скокаат Јаже со Голема Брзина Јаже Скокнеш за Мажи,Жени,Деца Пондерирана Скок Јажиња Тренингот

JWDYA Скокаат Јаже со Голема Брзина Јаже Скокнеш за Мажи,Жени,Деца Пондерирана Скок Јажиња Тренингот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Скок јаже има се справи со жлебови во вашиот палец и индекс на прст да се одморат, што го прави зафат удобно.На sweatband ви овозможува држете го вашиот јаже без грижа за тоа лизгање надолу.Двојно челик жица јаже скокнеш, интегрирани лого, тешки железо блок, не се лизга се справи.Вграден-во јаглероден челик лого, мазна ротација без ликвидација на јаже.Јажето излез агол е 90" нормално контрола агол на дршката, кој е лесен за контрола на скокање брзина и е повеќе погоден за јаже скокнеш и подобро трки.Јаже : прилагодлив, погоден за сите возрасти.Карактеристики✮Ергономски Не се лизга, се Справува со✮Скок јаже има се справи со жлебови во вашиот палец и индекс на прст да се одморат, што го прави зафат удобно.На sweatband ви овозможува држете го вашиот јаже без грижа за тоа лизгање надолу.✮Лесно Прилагодливи✮Оваа Брзина Јаже доаѓа со целосно прилагодливи 10 ft долг кабел.Соодветни за сите возрасти и за сите калории - горење тренингот програма.Никогаш не уништи еден непрекинат сет повторно со нашата единствена тема-преку тесна задржете.Едноставно гајтанот низ и се повлече триење тесни.✮Хит Double Unders✮Топката Лежишта и ергономски рачки ви помогнат да го задржи високиот интензитет и да го достигне екстремни брзина до 320 скокови во минута.Професионален за ММА Тренинг, Мастеринг Двоен Под Bodybuilding, Бокс, Кардио Вежби, Лична Обука Опрема.Материјал : ПП + sweatband лента (рачка)челик + PVC (жица)се Справи со должина : 12mm Package тежина : 0.192 кг Пакет Содржина : 1 x Скокаат Јаже.

Спецификација

Избор на клиент