Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MINGMIN-DZ Скриена Камера детектори Полн Спектар на Анти-spyware Грешка Детектор 1206i Мини Безжична Камера Скриени Сигнал GSM Уред Пронаоѓач за Заштита на Приватноста на Безб

MINGMIN-DZ Скриена Камера детектори Полн Спектар на Анти-spyware Грешка Детектор 1206i Мини Безжична Камера Скриени Сигнал

DEN 1053.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лоцирање на Wi-Fi Cameras With бројот на Wi-Fi камери во пораст, 1260i е ден дојде да ја брани приватност и ferret од несакани intrusions во домови, Airbnb сајтови, и изнајмуваат соби за состаноци.Совршен за : откривање на аудио бубачки, GPS trackers, мобилни телефони, и безжични камери Лесно сигнали со користење на визуелни и аудио Откривање низ долги растојанија.Микро-Покажувач Антена за Место-На Targeting The Spy Tec 1206i карактеристики прачка антената што е високо осетливи на сигнали над 2 GHz, дозволувајќи подобро покривање и чувствителност.На 1260i е оптимизиран да се дома во живо-стриминг извори.Земено во целина, Заштита на 1206i - Counter Надзор Уред е исклучително лесен за употреба.Без разлика дали тоа е пренесување на микрофон, камера или сокриени паметен телефон, се крие веќе нема да биде опција.Кога се Заштити 1206i - Counter Надзор Уредот ги детектира сигнал, тоа ќе ви испрати предупредување од страна на титкање или вибрира.На Заштита на 1206i - Counter Надзор Уред е, исто така, исклучително пренослив.Можете да ја промените на алармирање прилагодувања на уредот врз основа на вашите лични преференци или исклучување на сигнали сите заедно, ако се обидуваш да биде дискретна.

Спецификација

Избор на клиент