Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pistil Жените Imelda Опуштеност Beanie

Pistil Жените Imelda Опуштеност Beanie

DEN 864.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Акрил.Увезени.Рака Мие Само.Биде лесно стилски со Pistil е убава мулти-боја опуштеност beanie.Направени со супер мека не-чеша акрил, ќе се врти глави во оваа топла зимска шапка цела сезона долго.Секој Pistil стил е вкоренета во градско и thoughtfully дизајнирани.На Imelda Опуштеност Поврзана Beanie има ексцентричен жалба која додава забавно да било облека – совршени за вашиот активен и патува начин на живот.Да ја искористам оваа топла зимска шапка насекаде со вас оваа сезона – ова мека лукс предиво е совршен за една ноќ во градот или ден на планината.Ребрести ткаенината транзиции во мулти-обоени цик-цак шема, ви даваат уникатна, cheery прилог на вашата зимска гардероба.n специфичните одговара.Една големина одговара на повеќето.Рака мие, се постават рамен да се исуши.Штрајк на рамнотежа помеѓу лесно да се случува и суптилно софистицирани со Pistil опуштеност стил капи.Уживајте во задебелени букви живописни бои на Супер меки акрилик предиво од imelda шапка.

Спецификација

Избор на клиент