Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
StarTech.com Бесплатни Стои Еден Монитор Планината - Висина Прилагодливи Следи Стенд - за VESA Планината Прикажува до 32 (15lb/7kg) - Ергономски Следи Стојат на Биро - Навалување/?

StarTech.com Бесплатни Стои Еден Монитор Планината - Висина Прилагодливи Следи Стенд - за VESA Планината Прикажува до 32

DEN 2327.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

СЛОБОДНА СТОИ ЕДЕН МОНИТОР ПЛАНИНАТА : Ова следи стојат поддржува VESA компатибилен екранот и до 32" (15.4 lb / 7kg); VESA 75x75/100x100mm; Солидна ротирачка база (+/-40°); Прав обложени полу-сјаен црн финиш нуди професионален и модерен изглед.ОПСЕГ НА ДВИЖЕЊЕ : Ергономски следи планината зголемува удобноста Целата колона swivels +/-40°.ЕДЕН ДОПИР на ВРЕДНОСТА : Универзална следи стои со прилагодлива висина опсег на 10.4" да 16.3" (265mm да 415mm) од биро; пролетта-assisted LCD монитор стојат нуди висина прилагодувања рачно, со користење на лесен пристап рачката на врвот на трибината.СТАБИЛНА исто Така се идеални за стакло врвот клупи или површини каде се следи месеци не може да биде инсталиран.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Клучалката шема ви овозможува лесно да кука и планината вашиот десктоп/PC монитор за побрзо инсталирате; Вграден кабел за управување со слот во долниот дел на колона за уреден workspace; Анти-лизга гумени влошки се спречи гребнатини на биро површината.СЛОБОДНА СТОИ ЕДЕН МОНИТОР ПЛАНИНАТА ПОДДРЖУВА ПРИКАЖУВАЊЕ И ДО 32 ИНЧИ (15 LB); VESA.

Спецификација

Избор на клиент