Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EuroGraphics Ford F-Series Еволуција Игра Загатка (1000 Парче)

EuroGraphics Ford F-Series Еволуција Игра Загатка (1000 Парче)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Заврши мозаик големина : 19.25" x 26.5".Кутија големина : 10" x 14" x 3.5".Направени во САД со највисок квалитет на материјали.Пакет Тежина : 1.125 килограми.Евра Графика Ford F-Series Еволуција 1000-Парче Загатка.Кутија големина : 10" x 14" x 2.37".Заврши Мозаик Големина : 19.25" x 26.5".Ford камиони биле број еден продажба на камиони во Американската децении.Оваа табела го покажува 26 различни модели кои се покријат околу 50 години.Изграден Ford тешко!.

Спецификација

Избор на клиент